Historia Pani Urszuli

przed
po

Pani Urszula o Poradni Centrum Odchudzania i Odżywiania w Łodzi przy ul. Gdańskiej 126/128 po raz pierwszy usłyszała od bliskiej koleżanki. Wcześniejsze, liczne próby utraty zbędnych kilogramów, które najczęściej prowadziły do efektu jo-jo, sprawiły, że Pani Urszula zdecydowała się zaryzykować i spróbować czegoś nowego. Dotychczas wszelkie nowe diety i zmiany nawyków żywieniowych Pani Urszula wdrażała na własną rękę. Teraz postanowiła schudnąć pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Doszła bowiem do wniosku,
że samodzielnie trudno będzie jej pokonać dolegliwości gastryczne oraz złe samopoczucie, które towarzyszyły jej od dłuższego czasu.

Jak sama mówi, nie miała większych problemów ze stosowaniem zaleceń swojego trenera odchudzania i odżywiania. Dodaje jednocześnie, że zmiana nawyków żywieniowych była najtrudniejszym elementem trzymiesięcznego Kursu. Lata zaniedbań i złego odżywiania zrobiły swoje. Ostatecznie jednak Pani Urszula osiągnęła sukces. Zniknęły zbędne kilogramy i problemy gastryczne. Pani Urszula może teraz nosić ubrania o dwa rozmiary mniejsze i efektywniej czerpać z życia. Gratulujemy!

Zadzwoń i odwiedź naszą Poradnię!

Ul. 11-go listopada 5a
95-070 Aleksandrów Łódzki

733 702 992 | kontakt@poradniasupernova.pl